Eskişehir Parkeciler

Etiket: eskişehir parkeci

Eskişehir Yapı Dekorasyon

Eskişehir Yapı Dekorasyon

Eskişehir Yapı Dekorasyon, yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip eden uzman kadrosuyla dekorasyon konusunda öncü olmuş bir firmadır. Yaz ve kış günlerinde evin yalıtımını sağlamakta büyük bir yardımcı olan parke, birçok renk çeşidi ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Uzun yıllardır sektörde hizmet veren Eskişehir Yapı Dekorasyon, kullandığı malzemelerle, titiz işçiliği ile hızlı bir şekilde dekorasyonunuzu tamamlayacak parkelerin döşenmesini sağlamaktadır.

(0)
İncele
Balçık Dekorasyon

Balçık Dekorasyon

İnşaat, taahhüt ve dekorasyon alanlarında başarıyla hizmet veren Balçık Dekorasyon, yaşam alanlarında hem şık hem de uzun bir kullanım ömrüne sahip alanlar yaratabilmeyi sağlamaktadır.

Profesyonel bir ekiple çalışan Balçık Dekorasyon, müşteri memnuniyetini daima yükseklerde tutan, kaliteli hizmetini uygun fiyatlarla sunmaktadır. 

(0)
İncele
Öz Ak Yapı Dekorasyon

Öz Ak Yapı Dekorasyon

Öz- Ak Yapı Dekorasyon, Eskişehir parkeci olarak kalite ve konfor unsurlarını yaşam alanlarınıza taşımanızı sağlayacak çeşit çeşit parkelerle hizmet vermektedir. Hayal ettiğiniz eve uygun renk ve doku seçeneklerine sahip parkelerin yanında silim cila, duvar kağıdı, çim halı, şilte, pervaz, mineflo döşeme seçeneklerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

(0)
İncele
Furkan Parke

Furkan Parke

Eskişehir Furkan Parke, özel dokusuyla ısı ve ses yalıtımına büyük katkı sağlayan ve isteğe göre kalın, ince veya çeşitli renklerde parke uygulamaları yapmaktadır.

Sunulacak en iyi referansın müşteri memnuniyeti olduğunu bilen ekibimiz, titiz işçiliği ve temiz işleri ile Eskişehir parkeciler arasında yerini almış ve hızla yükselmeye devam etmiştir. Evlerinize şıklık katacak ve iç mekanlarda büyük değişimler sağlayacak parke çeşitlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

(0)
İncele
Kök Parke

Kök Parke

Eskişehir Kök Parke, farklı desen ve renklerde, uzun ömürlü parkelere ulaşabilmeniz için müşterilerine güvenle hizmet vermektedir.

İç mekanlarda konforu arttıran, ısı yalıtımı için en çok tercih edilen zemin kaplama çeşitlerinden biri olan parke, salon, mutfak, koridor gibi evin her alanında tercih edilir. Hijyenik olması, suya, sigara ateşine, ev kimyasallarına karşı dayanıklı olan bu malzemeye Eskişehir parkeciler arasında yer alan Kök Parke’den ulaşabilirsiniz.

(0)
İncele
Gençler Parke

Gençler Parke

Gençler Parke, hayatınızı kolaylaştıracak çizilmeye, aşınmalara, suya dayanıklı şık parke çeşitlerini Eskişehirlilere sunmaktadır. Evinizi en iyi yansıtacak renk ve modelde parkeyi seçmenize yardımcı olan ekibimiz, hızlı ve sorunsuz bir şekilde montajını gerçekleştirmektedir.

Ahşabın doğallığını evlerine taşımak isteyen müşterilerimize sunduğumuz zengin ürün yelpazemiz ile her zevke uygun hemen her renkte parkeye ulaşmanızı sağlamaktayız. 

(0)
İncele
Mefa Parke

Mefa Parke

2010 yılından beri Eskişehir parkeci olarak görev yapan Mefa Parke, müşteri memnuniyetini bir gün bile azaltmadan kaliteli hizmetleriyle sektörün başarılı isimleri arasına girmiştir.

Teknolojik gelişmeleri takip ederek daima daha iyi hizmet verebilme amacıyla çıktığımız yolda, iç mekanlarda istediğiniz şıklığa ve konfora kavuşmanızı sağlamaktayız.

(0)
İncele
Aydın Parke İnşaat

Aydın Parke İnşaat

Eskişehir parke uygulaması ve satışı konusunda hizmet veren Aydın Parke İnşaat, satış öncesi ve sonrası hizmetleri ile kalitesini ortaya koyan kurumsal bir firmadır.

Üstün hizmet anlayışını titizlikle birleştiren Aydın Parke, kusursuz işler ortaya koymak için gayret göstermektedir. İç ortamın ısı dengesinin sağlanmasında önemli bir yeri olan ve usta bir işçilikle döşenmesi gereken parke konusunda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda Aydın Parke İnşaat ile iletişime geçebilirsiniz.

(0)
İncele
Parkehanem

Parkehanem

Parkehanem, iç mekanlarınızda ısı kaybını en aza düşürecek parke çeşitleri, titiz çalışma şekli ve teslimat için söz verdiği tarihi geçirmemesiyle adını duyuran güvenilir, kaliteli bir Eskişehir laminant parkecidir.

Hemen her alanda uygulanabilir bir malzeme olan parke, dekorasyon için önemli tamamlayıcılardan biriyken aynı zamanda yakıt tasarrufu yapabilmenize olanak sağlamaktadır. 

(0)
İncele
Volkan Parke

Volkan Parke

1985 yılından beri Eskişehir’de ahşap parke satışı ve uygulamasını gerçekleştirmektedir. Birinci kalite ürünlerle kaliteli işçiliğimizi birleştirdiğimiz uygulamalarımızı daha da ileriye götürmek en büyük hedefimizdir.

Eskişehir parke sektöründe en eskilerden biri olan Volkan Parke, ahşap parke, laminant parke ve lamine parke alanlarında da başarıyla hizmet vermektedir.

(0)
İncele
Parkeci Mevlana

Parkeci Mevlana

Parkeci Mevlana,  Eskişehir’in her noktasında ithal ve yerli laminant parke uygulamasını 2005 yılından beri gerçekleştirmektedir.

Floorpan Parke, Sunfloor Parke, Çamsan Parke, Terraclick Parke, Peli Parke, Egger Parke gibi birçok önemli parke markasının parke çeşitlerine iş yerimizden ulaşabilirsiniz.  Hem parke satışı hem de uygulaması yapan Eskişehir parke – Mevlana Parke, güvenilir hizmeti, kusursuz işçiliğiyle en çok tercih edilen parkecidir.

(0)
İncele
Öztekin Parke

Öztekin Parke

Öztekin Parke, 2006 yılından bu yana Eskişehir parke sektöründe edindikleri tecrübeleri teknoloji ile birleştirerek şehrin bilinen ve güvenilen firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Laminant parkenin malzemesi, altına serilen şilte ve şiltenin kalınlığı, süpürgelikleri, işçiliği gibi birçok faktör, bu parkeyi ne kadar uzun ömürlü kullanacağınızı, ne kadar memnun kalacağınızı belirler. Eskişehir Öztekin Parke, yerli, ithal laminant parkede güvenebileceğiniz Eskişehir parkecilerinden bir tanesidir.

(0)
İncele